İletişim Bilgileri

Kurucu & Avukat

Av. Cihat ÇOBAN

Hakkında

İlk orta ve Lise eğitimini Trabzon’da tamamlamasının ardından İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi Adalet Meslek Yüksekokulunda eğitimine başlamıştır. İş hayatına Zabıt Katibi olarak Zeytinburnu Adalet Dairesinde başlamış ve çeşitli Mahkemelerde görev yapmıştır. Sonrasında Sırasıyla Eynesil İcra Müdürlüğü, Gökçebey İcra Müdürlüğü ve Bakırköy İcra Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulunmuş, son olarak Bakırköy Gayrimenkul Satış Dairesindeyken istifa ederek İstanbul Bakırköy’de faaliyet gösteren Sardem Hukuk Bürosunda yönetici avukatlık ve danışmanlık yaptı.

2021 yılı itibariyle CRK HUKUK VE DANIŞMANLIK ofisini kurdu. Özellikle İcra İflas Hukuku, Sigorta, İpotek ve rehin sözleşmelerinden kaynaklanan uyuşmazlıklar başta olmak üzere, Gayrimenkul ve Kooperatif Hukuku, Borçlar Hukuku, Şirketler Hukuku, Kara Ticareti Hukuku, Aile Hukuku’ndan kaynaklı uyuşmazlık alanlarında çalışmaktadır.

Uzmanlık

İcra İflas Hukukundan kaynaklanan uyuşmazlıklar, Aile Hukukundan kaynaklanan uyuşmazlıklar, Kira Hukukunda Kaynaklanan uyuşmazlıklar ipoteğin paraya çevrilmesinden kaynaklanan uyuşmazlıklar ve bu uyuşmazlıkların sulh ve adli çözümleri ile sözleşmeler hukuku.

Eğitim

  • İstanbul Üniversitesi Adalet Meslek Yüksek Okulu
  • Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi
  • Karadeniz Teknik Üniversitesi Hukuk Fakültesi